0
Coșul tău

3 recenzii pentru Rochie MARIANA K19

  1. Meriniuc

    Sunt superbe!

  2. Adina Dumbrăvanan (proprietar verificat)

    Foarte frumoasă și conform așteptărilor mele. Mie îmi e puțin larguță, dar e vară si e vaporoasă!Și culorile sunt minunate!

  3. Popescu Violeta

    Bună ziua.Nu am cumpărat încă dar mi se pare ca este superbă.In sfârșit și masuri mai mari.Va mulțumim!!

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *